Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Wolanów

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • Rządowe Centrum Legislacji
  • Publiczne Służby Zatrudnienia
  • NARODOWE SIŁY REZERWOWE
  • Narodowy Fundusz Zdrowia
  • e-PUAP

Kalendarium

«październik 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.wolanow.pl

Treść strony

Komisja rolnictwa, ochrony środowiska i porządku publicznego

Komisja rolnictwa, ochrony środowiska i porządku publicznego:

1. Mirosław Furczyński – przewodniczący Komisji
2. Marek Ferens – członek
3. Czesław Gac – członek
4. Edward Pysiak– członek
5. Andrzej Szatan – członek

Do zakresu działania komisji rolnictwa, ochrony środowiska i porządku publicznego należą sprawy:

a) rolnictwa i łowiectwa,
b) gospodarki komunalnej i ochrony środowiska,
c) gospodarki mieszkaniowej,
d) transportu i łączności,
e) administracji publicznej;
f) porządku publicznego i ochrona ppoż.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Monika Musiałek
    data wytworzenia: 2011-02-16
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2013-06-28 13:15
  • zmodyfikował: Karol Faliszewski
    ostatnia modyfikacja: 2018-11-26 10:49

Rejestr zmian

  • zmieniono 2013-06-28 13:32 przez Karol Faliszewski
  • zmieniono 2014-12-10 09:44 przez Karol Faliszewski: zmiana składu
  • zmieniono 2015-03-13 08:41 przez Karol Faliszewski: Zmiana składu osobowego
  • zmieniono 2015-03-16 13:45 przez Karol Faliszewski: edycja tekstu
  • zmieniono 2018-11-26 10:49 przez Karol Faliszewski: zmiana składu

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7285
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-11-26 11:24