Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Wolanów

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • Rządowe Centrum Legislacji
  • Publiczne Służby Zatrudnienia
  • NARODOWE SIŁY REZERWOWE
  • Narodowy Fundusz Zdrowia
  • e-PUAP

Kalendarium

«październik 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.wolanow.pl

Treść strony

Komisja oświaty, kultury, sportu i zdrowia

Komisja oświaty, kultury, sportu i zdrowia:

1. Jolanta Gutkowska – przewodnicząca Komisji
2. Marcin Ciężkowski –  członek
3. Diana Gibała – członek
4. Marek Małysa - członek
5. Andrzej Szatan – członek

Do zakresu działania komisji oświaty, kultury, sportu i zdrowia należą sprawy:

a) oświaty i wychowania,
b) kultury,
c) kultury fizycznej i sportu,
d)  ochrony zdrowia,
e)  pomocy społecznej.

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Monika Musiałek
    data wytworzenia: 2011-02-16
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2013-06-28 12:59
  • zmodyfikował: Karol Faliszewski
    ostatnia modyfikacja: 2018-11-26 10:44

Rejestr zmian

  • zmieniono 2013-06-28 13:34 przez Karol Faliszewski
  • zmieniono 2014-12-10 09:42 przez Karol Faliszewski: zmiana składu
  • zmieniono 2014-12-10 11:41 przez Karol Faliszewski: edycja tekstu
  • zmieniono 2015-03-16 13:44 przez Karol Faliszewski: edycja tekstu
  • zmieniono 2018-11-26 10:44 przez Karol Faliszewski: zmiana składu

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 7213
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2018-11-26 11:24